Cьогодні: Ср Серп 12, 2020 9:23 am

Реєструючись на форумі ви зобов'язуєтесь:

1. Не вживати нецензурні висловлювання
2. Не ображати інших користувачів форума або ворожо ставитись до них
3. Не подавати оголошень, які суперечать чинному законодавству України чи правилам етики
4. Не пропагувати у форумі політичну, релігійну, національну, расову ворожість, насильство і тому подібне

Адміністрація форуму не несе жодної відповідальності за зміст повідомлень.
Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор.Шановний користувачу!


Ми раді вітати Вас на нашому віртуальному майданчику. Сподіваємось, що тут Ви познайомитесь з багатьма цікавими співрозмовниками і отримаєте відповіді на питання, що вас цікавлять.

Для зручності користування пропонуємо ознайомитися з нашими правилами, які регулюють участь у цьому форумі.


Правила форума


Створення будь-якого повідомлення на форумі автоматично означає, що Ви погоджуєтесь із Правилами і необхідністю їх дотримання. Правила складаються з двох частин – обов'язків користувача та його прав.

Оскільки мало хто читаєте правила до самого кінця (хоча варто було би), почнемо з обов'язків.

Отже, учасники форуму зобов'язуються:


1. Поважати гідність інших учасників, підтримувати на форумі доброзичливу атмосферу. Всім чварам буде негайно покладений край. Якщо Вас настільки бере нетерплячка висловити співрозмовнику все, що Ви про нього думаєте, скористуйтеся електронною поштою чи приватним повідомленням. Але задумайтесь: чи варто? Пам'ятайте, що НЕ ЗРОЗУМІТИ співрозмовника набагато легше, ніж намагатися це зробити.


2. Уникати дублювання тем. Не полінуйтесь –пошукайте, чи не існує вже така тема. Цим Ви не лише полегшите роботу модератору, але й, можливо, знайдете щось цікаве для себе.


3. Намагатися не зловживати такими сумнівними «прикрасами», як <>~ тощо в назвах тем та ніках. Наприклад, формат повідомлення«~~*_@!!!ДОПОМОЖІТЬ!!!@_*~~» ускладнює його прочитання та дратує користувача. Форум надає достатньо можливостей для того, аби продемонструвати себе в усій красі, скористуйтесь ними. Не варто також писати повідомлення ВЕЛИКИМИ буквами – CapsLock, оскільки в інформаційному середовищі це сприймається як КРИК, а так і до хрипоти недалеко…


4. Забороняється пропаганда насильства, расової та релігійної нетерпимості, а також розміщення та/чи посилання на матеріали порнографічного змісту.


5. Цей форум поділений на декілька тематичних підфорумів, тому просимо дотримуватися тематики форуму і створювати тему у відповідному розділі. Якщо Ви не знаєте, де розмістити Вашу тему, чи якщо Ви не знайшли дотичний розділ, напишіть приватне повідомлення комусь із адміністраторів чи модераторів, там і розберемося.


6. Забороняється розміщувати повідомлення, що не відповідають змісту форуму/теми, спам, флуд (запрошення до своєї теми про продажі тощо).


7. Усі учасники форуму мають рівні права незалежно від часу перебування/участі у форумі.


8. Забороняється використання нецензурної лексики. Намагайтеся писати грамотно – грамотна мова характеризує вас як людину інтелігентну, а це зараз модно.


9. Намагайтеся не дублювати вже існуючі нікнейми з різницею в написанні та похідних від імені додаванням цифр, шляхом заміни кирилиці латиницею і навпаки. При порушенні цього правила Адміністрація форуму залишає за собою право вимагати змінити нік.


10. Забороняється реєстрація клонів – різних облікових записів для одного учасника – з метою обійти бан, підтримати самого себе в дискусії, троллінга тощо.


11. Адміністрація не видаляє аккаунти користувачів. Всі свої повідомлення користувачі за бажанням можуть видалити чи відредагувати самостійно.


12. Оскільки наш форум частково закритий для незареєстрованих користувачів, величезне людське прохання не обговорювати деякі закриті розділи форума за його межами і не цитувати на інших форумах.


Переходимо до приємнішої частини.


Права учасників форуму

1. Учасники форуму мають право спілкуватися, вільно висловлювати свої думки (якщо вони не суперечать наведеним вище правилам та грамотно сформульовані), розміщувати свої фотографії та інші матеріали.


2. Учасники мають право розміщувати посилання на інші сайти за умови їх відповідності темі і підфоруму, а також зацікавленості в них інших учасників.


3. Учасники форуму мають право на шанобливе до себе ставлення. Будьте поблажливі.


4. Учасники мають право на критику, у тому числі – й на критику Адміністрації і цього форуму, для чого і створений певний розділ. Однак погодьтесь, що критика має бути конструктивною, інакше вона не має сенсу.


5. У випадку,якщо права учасника порушуються, він має право поскаржитися Адміністрації. В крайньому випадку Адміністрація може скликати так званий «референдум», який і прийме рішення щодо подальшої долі обвинувачуваного. Покарання може бути у вигляді попередження, тимчасового та/чи постійного бану. Сподіваємось, цього не станеться.


6. Учасник має право на захист його авторських прав. Якщо ви хочете скористатися результатами праці іншого учасника, потурбуйтесь дізнатися його думку – раптом він проти?


У випадках, непередбачених Правилами, Адміністрація залишає за собою право діяти на власний розсуд.

Адміністрація форуму не несе відповідальності за дії чи висловлювання користувачів форуму. Думки авторів повідомлень можуть не збігатися з думками Адміністрації форуму. Адміністрація та модератори не гарантують відповідність постів користувачів дійсності, та не здійснюють перевірку цієї відповідності. Жодні претензії, пов'язані із завданням моральної чи матеріальної шкоди внаслідок довіри до користувачів форуму, їх дій та отриманої від них інформації, Адміністрацією форуму та модераторами не приймаються.
Приємного спілкування!