Мітла
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Косметика та парфумерія

+8
rodema
Валя
Vanechka
Вика
Kliomena
Viorika
Yanita Vladovitch
simant
12 користувачів

Сторінка 1 з 2 1, 2  Наступний

Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Ср Квіт 09, 2014 6:04 pm

Olesia пише:
Оооо, тема про парфуми - дуже цікаво! Оль, а про що ти там будеш нам розказувати?
  Ну, якщо треба, то буду і розказувати.  Я на 9 місяці вагітності заходила в Брокард душею відпочити.... Американські парфуми (Кароліна Єрера, Келвін Кляйн тощо) не дихають Тобто їх запах з часом не міняється. Як пшикнули- так і є. Тобто якщо сподобалась зразу  перша нота- беріть. так і будете пахнути. Але я ж хотіла не розказувати, а співкува-а-а-атись про парфуми Crying or Very sad
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Чт Квіт 10, 2014 9:55 am

Ой то це МОЯ тема??? То я вже міністр :king: ? Ну...
Знаєте, мої уявлення про зимові, літні аромати трошки відрізняється від загальноприйнятого. Так, я на зиму купую свіжі, холодні аромати, а на літо- теплі, фруктові. На березень-квітень я люблю Ніну Річі "Премєр Жур". Вони мені ТІЛЬКИ на цей період, на інший не сприймається. Зараз я користуюсь Ла Перла just precious вони мені у фоні шампанським пахнуть. а взагалі я люблю такі аромати, які важко спутати з іншими. Наприклад, якщо хтось хоче запах свіжоскоженої травички- це аромат від Гермес Ун жарден сюр ле Ніл (Un Jardin Sur Le Nil)
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Yanita Vladovitch Чт Квіт 10, 2014 10:40 am

Скоро появятся духи в капсулах, которые нужно глотать (http://drunov.ru/news/skoro-poyavyatsya-duxi-kapsuly-kotorye-mozhno-pit/)

Если не ходите по ссылкам Smile  Laughing :

Девочки, а вы бы "кушали" духи в капсулах? Или, может, все таки отдали бы предпочтение традиционному способу?
Yanita Vladovitch
Yanita Vladovitch
Admin

Сообщения : 2415
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 40
Откуда : Одеса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Чт Квіт 10, 2014 11:02 am

ФУУУУУУУУУУУУУУУ! Колись читала якусь статтю, що людям пропонували капсули, які у випадку... ну, надмірного споживання капустяно-горохового супу, з часом запезпечують наявність хвойного або трояндового аромату замість традиційного Це щось з тої серії? Так?
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Yanita Vladovitch Чт Квіт 10, 2014 12:31 pm

simant пише: Це щось з тої серії? Так?
Щось таке, але різниця полягає у тому, що аромат обраного парфуму виділяється замість поту. Тобто чим більше стрес, тим більше "пахощів"  Laughing 
Yanita Vladovitch
Yanita Vladovitch
Admin

Сообщения : 2415
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 40
Откуда : Одеса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Viorika Чт Квіт 10, 2014 1:12 pm

Yanita Vladovitch пише:Скоро появятся духи в капсулах, которые нужно глотать
Девочки, а вы бы "кушали" духи в капсулах? Или, может, все таки отдали бы предпочтение традиционному способу?
Якщо чесно, то якось жутковато  :suspect: стає, як собі уявиш))) тут без генетичних мутацій не обійтися :rendeer: )))) як на мене краще старий перевірений спосіб.
Я великий прихильник Kenzo. Улюблений аромат Kenzo Parfum D'ete, в цьому ароматі дивом поєднані східні солодощі і західний скандинавський холод)))) на жаль купити їх досить важко, часто натикаюся на надпис "нет в наличии"((( А от широко розрекламований Flower by Kenzo не люблю, я від них просто задихаюся і починаю чхати)))
Viorika
Viorika

Сообщения : 1500
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 49
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Чт Квіт 10, 2014 1:25 pm

viorika пише:
Я великий прихильник Kenzo.
Віра, а я взагалі "японців" люблю. Йоші Ямамото взагалі супер-карамель і лілії. А про "Кензові квіти" з Тобою погоджуюсь повністю.
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Viorika Чт Квіт 10, 2014 1:45 pm

simant пише:Віра, а я взагалі "японців" люблю. Йоші Ямамото взагалі супер-карамель і лілії. А про "Кензові квіти"  з Тобою погоджуюсь повністю.
Японці дуже креативні))) У них специфічний світогляд: західний стиль життя щедро приправленный східними прянощами))) Я в кращі часи купляла Yohji Senses, сподобалось, але Кензо все таки поза конкуренцією, для мене Embarassed 
Viorika
Viorika

Сообщения : 1500
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 49
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Kliomena Чт Квіт 10, 2014 6:46 pm

Я тож люблю белый Kenzo и Йоши.

Хотя к духам после токсикоза как-то охладела...
Kliomena
Kliomena

Сообщения : 1508
Дата регистрации : 10.04.2014
Возраст : 43
Откуда : Проскурів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Вика Сб Квіт 12, 2014 3:29 pm

А я все мрію якось собі Діоріссімо придбати (цікаво,їх ще виробляють) а зараз якимсь незрозумілим Живанши користуюсь напевне підробним, але аромат приємний та й тримаються довго. Я взагалі не люблю солодкі аромати і східні а от якийсь огірок чи арбуз... А взагалі я завжди забуваю про парфуми зараз навмисне поклала їх до футляра з окулярами і на роботі користуюся... І окулярами і парфумами
Вика
Вика

Сообщения : 478
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 57
Откуда : Дніпропетровськ

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Kliomena Сб Квіт 12, 2014 4:57 pm

Покупала как-то нечто в духе Climat
в дань детству))))
Немного похоже.
Еще Сальвадор Дали в виде губок хорошие.
Kliomena
Kliomena

Сообщения : 1508
Дата регистрации : 10.04.2014
Возраст : 43
Откуда : Проскурів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Vanechka Нд Квіт 13, 2014 9:11 pm

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мої туалетні водички. "Deep red" не дуже люблю, але "даренному коню" в зуби не заглядають. "I love love" мій улюблений аромат. І доречі, досить недорогий.
Vanechka
Vanechka

Сообщения : 617
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 40
Откуда : Волинь, Луцьк

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Пн Квіт 14, 2014 5:57 pm

ой, Іванко, в мене приблизно такий же "арсенал" по кількості...

СУПЕР-СКРАБ від чорних цяток.
1.ч.л. солі (дрібної), 1 ч.л. соди. піна з господарського мила, додати, щоб була досить густа "кашка" Все перемішати. Нанести на обличчя на 1 хв. (трошки може щипати). Змити теплою водою.
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Валя Вт Квіт 15, 2014 3:31 pm

simant пише: Наприклад, якщо хтось хоче запах свіжоскоженої травички- це аромат від Гермес Ун жарден сюр ле Ніл (Un Jardin Sur Le Nil)
Ой, я останнім часом такі собі хотіла, і не могла підібрати, так як через деякий час мені всі пахнуть тепличним свіжим огірком.
Скільки перебувало різних парфумів, зрозуміла одне точно, що не переношу запаху ванілі. Ніколи не було промаху з ВЕРСАЧЕ, які не були і рожеві (Versace Bright Crystal ),і зелені(Versace Versense ), і жовті(Versace Yellow Diamond ) всі для душечки, дуже я слабкохарактерна піддаюсь впливу реклами парфумів. Завжди купувала або в Брокарді, або в дьюті фрі  . А це з дуру заказала через сайт моднакаста Rumeur 2 Rose від Lanvin, тепер чухаюсь, а якщо підробка і мені воне не сподобаються. До речі ніхто через цей сайт ніколи нічого не купував.
Валя
Валя

Сообщения : 1633
Дата регистрации : 14.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Вт Квіт 15, 2014 4:58 pm

Vali, якщо Ти любиш "гіркі" запахи, спробуй ще "Світлоцвіт" від l"erbolario.В нього аромат схожий на кондиціонер "гірська свіжість".
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор rodema Вт Квіт 15, 2014 8:43 pm

Vanechka пише:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мої туалетні водички. "Deep red" не дуже люблю, але "даренному коню" в зуби не заглядають. "I love love" мій улюблений аромат. І доречі, досить недорогий.
Ой,а у меня Deep red с молодостью институтстской ассоциируется  Idea - так я его нежно люблю, а сама Moschino funny долго носила - нравился он мне)
vali пише:А це з дуру заказала через сайт моднакаста Rumeur 2 Rose від Lanvin, тепер чухаюсь, а якщо підробка і мені воне не сподобаються. До речі ніхто через цей сайт ніколи нічого не купував.
 Rumeur 2 Rose у меня был -мне он как раз очень нравился Idea . Такой нежный и немного терпковатый ...ммм. С моднакаста получала заказ - правда мелочевку всякую (для ногтей), всё нормальное. Насчет подделки - не знаю даже... А парфюмы и косметику мне нравится заказывать на [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] -  цены отличные, доставка бесплатная их курьером прямо на адрес. Класс  Idea 

simant пише:СУПЕР-СКРАБ від чорних цяток.
Спасибки, беру на вооружение, есть куда применять))

rodema
rodema

Сообщения : 123
Дата регистрации : 15.04.2014
Откуда : Одесса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Валя Ср Квіт 16, 2014 10:30 am

simant пише:Vali, якщо Ти любиш "гіркі" запахи, спробуй ще "Світлоцвіт" від l"erbolario.В нього аромат схожий на кондиціонер "гірська свіжість".
simant,  ти що, які кондицінери. А аромати спаравді подобаються з гірчинкою і трішечки терпкуваті.
rodema пише:А парфюмы и косметику мне нравится заказывать на [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] -  цены отличные, доставка бесплатная их курьером прямо на адрес. Класс  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ну я там ничего не заказывала, а подруга всё время заказывает Shiseido Zen, так как их нигде не может найти кроме мейкапа.
Валя
Валя

Сообщения : 1633
Дата регистрации : 14.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Viorika Ср Квіт 16, 2014 11:10 am

rodema пише:А парфюмы и косметику мне нравится заказывать на [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] -  цены отличные, доставка бесплатная их курьером прямо на адрес. Класс  Idea 
Ксюша, дай я тебе поцелую Mad  Mad  Mad ! Спасибо за наводку Rolling Eyes ! Я на этом сайте свои любимые нашла  Kenzo Parfum D’ete пусть даже парфюмированная вода, главное в наличии, я по ним очень соскучилась! Последнее мое приобретение Black XS pour femme Пако Рабанн было очень неудачным((( Покупала в магазинчике в Интерсти на Чорновола, львовянки должны знать где это)) продавщица оказалась очень активная, я все сомневалась, она убедила, что запах мне очень идет и т. д., но он оказался ну очень сладкий, аж приторный, теперь пользуюсь ими изредка, исключительно для вечерних выходов, поскольку для дня они слишком тяжелые, а так выходов этих у меня почти нет)) получается осталась без духов)))) 
Viorika
Viorika

Сообщения : 1500
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 49
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Ср Квіт 16, 2014 12:35 pm

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Валі. я мала на увазі, що той аромат в тому ж стилі, що і аромат кондиціонера для білизни "гірська свіжість" не пам"ятаю, щоправда яка ТМ. Але запах дуже гарний і такий, що ні з чим не сплутаєш.
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор rodema Ср Квіт 16, 2014 10:43 pm

vali пише:Ну я там ничего не заказывала, а подруга всё время заказывает Shiseido Zen, так как их нигде не может найти кроме мейкапа.
А я все смотрю на селективку на мэйкапе - моя мечта...У нас в городе есть девочки, которые делают отливанты из таких духов - можно купить от 5мл, а не 50 или 100 за тысячу гривен) Пока что мало попробовала,  - они,конечно, очень стойкие, но и много ароматов унисекс) Сравнивала цены на Мэйкапе и наших девочек -кое-что на сайте даже дешевле, и вроде как по отзывам - оригинал всё. Так что мне осталось определиться))
viorika пише:Ксюша, дай я тебе поцелую [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]     ! Спасибо за наводку  ! Я на этом сайте свои любимые нашла  Kenzo Parfum D’ete пусть даже парфюмированная вода, 
Верочка, не за что))  Mad Я сама там кое-что нашла из косметики, а то в магазинах - новая коллекция, новая коллекция, а как же полюбившееся старое?  :o 
Да и есть на мэйке много такого, что сейчас не встретишь в магазинах. Читала в отзывах там про духи, которые еще в 90-х начали выпускать, так только на мэйкапе сейчас и находят их истинные ценительницы ))
rodema
rodema

Сообщения : 123
Дата регистрации : 15.04.2014
Откуда : Одесса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор simant Чт Квіт 17, 2014 9:11 am

Оксаночко,  приєднуюсь  до цьомків!!! SHISEDO! ZEN! WHITE HEART EDITION! ДЕШЕВШЕ, НІЖ В ДЮТІ-ФРІ УРА!!!! Бурная радость
simant
simant

Сообщения : 242
Дата регистрации : 09.04.2014
Откуда : Львів

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор rodema Чт Квіт 17, 2014 12:41 pm

simant пише:Оксаночко,  приєднуюсь  до цьомків!!! SHISEDO! ZEN! WHITE HEART EDITION! ДЕШЕВШЕ, НІЖ В ДЮТІ-ФРІ УРА!!!! Бурная радость
Оля  Mad , рада, что и тебе пригодилась ссылочка) А дютики странные какие-то: мужа просила посмотреть духи, так там тААкие цены, что у нас в обычных магазинах дешевле)) - это у нас в Одессе так.
rodema
rodema

Сообщения : 123
Дата регистрации : 15.04.2014
Откуда : Одесса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Запах Ветра Чт Квіт 17, 2014 2:08 pm

Добралась я и сюда))) С парфюмерией мне тяжело, от многих запахов становится плохо, тошнит и т.д. Даж стираю израильским детским САНО, у него запаха почти нет, но парочка любимых запахов есть  Smile  старый Lancome Miracle и Мери Кей Affection
Поделюсь тоже одной ссылочкой на интернет магазин, правда, сейчас хозяйка сайта написала" В связи с нестабильностью курса евро из-за рубежа покупаю пока только с коконцентра". Но цены у нее всегда были приемлемые [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Запах Ветра
Запах Ветра
Admin

Сообщения : 4633
Дата регистрации : 09.04.2014
Возраст : 50
Откуда : Харьков

http://ukrlitterra.com.ua

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Валя Чт Квіт 17, 2014 8:06 pm

Я отримала сьогодні свої Rumeur 2 Rose від Lanvin, такі нічого, не знаю правда, як будуть носиться.
simant пише:"Світлоцвіт" від l"erbolario.
Оля, а що конкретніше. Бо я дивилась, а там всього так багато.
Запах Ветра пише:Мери Кей Affection
Я пробувала, але не моє, зато подруга обожнює, Affection,  і ще Lancome Hypnose.
Валя
Валя

Сообщения : 1633
Дата регистрации : 14.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор rodema Чт Квіт 17, 2014 8:24 pm

vali пише:Я отримала сьогодні свої Rumeur 2 Rose від Lanvin, такі нічого, не знаю правда, як будуть носиться.

Ой, я их так нежно люблю  Mad Я торчала от их крышечки  :o Правда мне они показались не очень стойкими, хотя это понятие относительное, я все равно их люблю-люблю)
rodema
rodema

Сообщения : 123
Дата регистрации : 15.04.2014
Откуда : Одесса

Повернутися до початку Перейти донизу

Косметика та парфумерія Empty Re: Косметика та парфумерія

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 1 з 2 1, 2  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі